Druk etykiet termotransferowych

image

Druk termotransferowy etykiet jest metodą druku. Odnosi się do nanoszenia informacji (tekst, logo, kod kreskowy, inne informacje) na etykietę za pomocą taśmy barwiącej. Co to jest wstążka? Jest to taśma, na której nadrukowana jest warstwa tuszu. W procesie druku termotransferowego głowica termiczna drukarki porusza się wzdłuż taśmy barwiącej w wysokiej temperaturze do 190°C. Ciepło powoduje, że tusz nagrzewa się, topi i pozostawia odcisk na etykiecie.

Reebbon jest w różnych kolorach, takich jak czarny, niebieski, czerwony, złoty itp. Proponujemy zakup wstążki w naszym sklepie internetowym.

Druk termotransferowy jest metodą, która pozwala na długotrwałe użytkowanie etykiety na rolce. Odpowiednie dla produktów o długim cyklu życia. Etykiety roll-to-roll znajdują zastosowanie w takich branżach jak logistyka, handel detaliczny, przemysł itp.

Do zalet druku etykiet termotransferowych należą:

  • Łatwość drukowania etykiet dostosowanych do celów biznesowych. W przypadku drukarki etykiet drukowanie jest możliwe w każdych warunkach
  • Wysoka wydajność drukowania
  • Odporny na uderzenia mechaniczne, ścieranie, wilgoć i inne czynniki
  • Wybór odpowiedniego materiału etykietowego dostosowanego do Twoich potrzeb
  • Jakość druku. Wszystkie rodzaje linii są bezbłędnie drukowane i odczytywane przez skanery kodów kreskowych

Wadą może być konieczność stosowania materiałów eksploatacyjnych do druku termotransferowego - etykiet i taśm barwiących. Jednak produkcja etykiet we własnym zakresie łatwo rozwiązuje ten problem. Etykiety do druku termotransferowego kupuj u producenta. Polecamy również poczytać o urządzeniach do drukowania etykiet. Termotransferowa drukarka etykiet z gwarancją i serwisem. Etykiety PP do druku termotransferowego, etykiety samoprzylepne do druku termotransferowego i inne pozycje w magazynie oraz etykiety na zamówienie.

Wykonujemy etykiety na rolce przez 4-6 dni. Dostarczamy je na terenie całej Rosji.