Etykieta roślin Etykieta sadzonek

image

Etykiety samoprzylepne są doskonałą pomocą w etykietowaniu roślin, w tym roślin domowych i sadzonek, a także znajdują szerokie zastosowanie w zakładach rolniczych. Materiał sadzeniowy jest etykietowany z wielu powodów. Proces ten upraszcza sprzedaż i ewidencję nazw produktów, generuje lojalność klientów, a w efekcie zwiększa sprzedaż.

Etykieta jest zazwyczaj opatrzona znormalizowanymi danymi. Nazwa i odmiana, data sadzenia i szczepienia, kod kreskowy, logo firmy lub krótka informacja o firmie, w niektórych przypadkach zalecenia dla klientów do wykorzystania.

Jednym z wiodących rosyjskich gospodarstw rolnych jest nasz stały klient. Znamy z pierwszej ręki warunki pracy i trudności, z jakimi borykają się profesjonaliści w tym sektorze.

Na jakie cechy należy zwrócić uwagę przy wyborze etykiety samoprzylepnej w tym przypadku?

  • Wilgotność, woda
  • Światło słoneczne, pod wpływem którego informacje mogą ulec zatarciu
  • Brud

Do skutecznego etykietowania w takich warunkach zalecamy stosowanie etykiet polipropylenowych, jak również etykiet termicznych powlekanych TOP. Możesz kupić i zamówić etykietę dla sadzonek, roślin w naszej firmie. Mamy własną produkcję i będziemy produkować etykiety zgodnie z Państwa specyfikacją.

Oferujemy również przywieszki do oznaczania roślin - pętelki, stosowane głównie do drzew, krzewów i sadzonek.

Do znakowania dużych zakładów proponujemy zamówić taśmę poliestrową.

Przypominamy, że Bosla to kompleksowa usługa znakowania towarów i usług. Tutaj możesz zamówić etykiety, przywieszki i materiały eksploatacyjne (taśmy barwiące), a także urządzenia do etykietowania (drukarki termotransferowe) i skanery.

Kontakt z nami jest łatwy, numery telefonów podane są na stronie internetowej. Składając zapytanie drogą mailową otrzymają Państwo odpowiedź w ciągu 5 minut.

Dzięki własnej produkcji możemy w krótkim czasie wyprodukować dla Państwa dowolną etykietę samoprzylepną. Mamy w swoim portfolio ponad 500 klientów, z czego 95% to stali klienci. Ty też docenisz jakość naszych produktów, szybką dostawę i serwis.