Supply Chain Insight 2021: Nasza flagowa konferencja stała się wirtualna!

image

Po roku dystansu społecznego na horyzoncie pojawiają się dobre wieści. W dniach 16-17 czerwca 2021 r. przywracamy naszą doroczną konferencję Supply Chain Insight - w tym roku w formie wirtualnej! W ciągu dwóch pełnych dni uczestnicy będą uczyć się i nawiązywać kontakty z rówieśnikami i liderami branży.

Rejestracja jest już otwarta, więc zapisz swoje miejsce, aby dołączyć do zabawy. (Pamiętasz zabawę z nieznajomymi?) Pod koniec wydarzenia będziesz mieć wszystko, czego potrzebujesz, aby zmienić swój sposób myślenia, strategię i procesy zarządzania danymi łańcucha dostaw.

Co z tego będę miał?

Oprócz oderwania się od rutyny kwarantanny, Supply Chain Insight wyposaży Cię w bogactwo spostrzeżeń, które możesz wykorzystać do przekształcenia swojego programu i spojrzenia na dane z nowej perspektywy. W trakcie dwudniowego wydarzenia będziesz mógł skorzystać z:

  • Rozwiązania wyzwań biznesowych, które mają wpływ na Twoje zyski.
  • Najlepsze praktyki w zakresie optymalizacji programu.
  • Wgląd w wykorzystanie danych z łańcucha dostaw w celu spełnienia wymagań zarządu i inwestorów.
  • Wskazówki dotyczące korzyści płynących z nowych technologii i automatyzacji.
  • Aktualizacje programów, które zwiększą odporność na zmiany regulacyjne.

Headliner

Na Supply Chain Insight nigdy nie brakuje wpływowych osób, a w tym roku będzie tak samo, w dużej mierze dzięki naszemu headlinerowi. Z radością ogłaszamy, że autor bestsellerów i lider myśli Afdhel Aziz, Chief Purpose Officer w Conspiracy of Love, będzie naszym głównym mówcą podczas tegorocznego wydarzenia! Afdhel, wiodący ekspert w dziedzinie celów marki i innowacji marketingowych, opowie o tym, jak biznes może być siłą na rzecz dobra.

Konsensus jest jasny

Jeśli nadal zastanawiasz się, czy wydarzenie jest warte swojej ceny, nie musisz wierzyć nam na słowo. Poprzedni uczestnicy mieli wiele do powiedzenia na temat swoich doświadczeń i wniosków z konferencji, a wyniki są jasne:

  • 96 procent stwierdziło, że tematy były istotne i aktualne.
  • 93 procent ponownie wzięłoby udział w konferencji.
  • 95 procent poleciłoby konferencję współpracownikom.

"Coroczne uczestnictwo w konferencjach Assent daje mi możliwość zobaczenia, co pojawi się na horyzoncie w odniesieniu do przepisów, a także znalezienia sposobów, poprzez nawiązywanie kontaktów, na ulepszenie i udoskonalenie mojego programu. Uczę się wielu najlepszych praktyk, które mogę wdrożyć do moich działań związanych z gromadzeniem danych w łańcuchu dostaw".
- Rita Kuhlman, starszy analityk ds. zgodności materiałowej w Allegion PLC


Zostań liderem w swojej branży

Jako uczestnik Supply Chain Insight weźmiesz udział w prezentacjach i sesjach, które odegrają kluczową rolę w decyzjach podejmowanych przez Twoją firmę w 2021 roku i później. Wyprzedź konkurencję i stań się liderem w swojej branży.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące wydarzenia, skontaktuj się z naszym zespołem.