Assent rozszerza swoją obecność na świecie dzięki biurom w Europie i Azji

image

Firma Assent ogłosiła dziś ekspansję na rynki Unii Europejskiej (UE) i Azji, otwierając nowe biura w Amsterdamie (Holandia) i Penang (Malezja).

Obecność w tych strategicznych lokalizacjach wzmocni zdolność Assent do zaspokajania wyjątkowych potrzeb klientów i ich łańcuchów dostaw.

W miarę jak zmienia się otoczenie regulacyjne, a łańcuchy dostaw stają się coraz bardziej złożone, wzrasta potrzeba przejrzystości. Assent umożliwia firmom osiągnięcie tego celu dzięki swojej platformie do zarządzania danymi łańcucha dostaw, działającej w chmurze i wyposażonej w sztuczną inteligencję.

"W obliczu ciągłych zmian w obszarze regulacyjnym i rosnącego znaczenia zarządzania danymi w łańcuchu dostaw, priorytetem dla Assent i naszych klientów jest zwiększenie naszej obecności na tych kluczowych rynkach" - powiedział Andrew Waitman, Dyrektor Generalny Assent. "Otwarcie nowych biur w tych dwóch regionach stawia nas w samym środku dynamicznych dyskusji na temat regulacji prawnych w Europie, a jednocześnie zwiększa nasze wsparcie dla niezliczonych dostawców w naszej globalnej sieci."


Assent rozwija się nie tylko za granicą - rozwijamy się również w siedzibie głównej. Przeczytaj o naszej rundzie finansowania serii C o wartości 100 milionów USD!


Rosnący popyt na rynku w UE

Nowe biuro Assent w Amsterdamie umożliwi firmie udział we wpływowych dyskusjach branżowych i regulacyjnych w całej Unii Europejskiej. Chociaż Assent od dawna zajmuje pozycję w Europie, firma musiała rozszerzyć swoją obecność ze względu na rosnące zapotrzebowanie klientów w tym regionie.

Aby uczcić ten kamień milowy, członkowie zespołu wykonawczego Assent będą towarzyszyć burmistrzowi Ottawy Jimowi Watsonowi oraz delegacji lokalnych przedsiębiorców w pięciodniowej misji mającej na celu wzmocnienie relacji biznesowych i turystycznych pomiędzy Ottawą i Holandią. Podróż obejmuje oficjalną ceremonię przecięcia wstęgi w nowym biurze.

Assent jest wielkim sukcesem światowej klasy sektora technologicznego Ottawy, a obserwowanie jego szybkiego rozwoju w ciągu ostatnich kilku lat było zdumiewające" - powiedział burmistrz Jim Watson. "Nowy hub w Amsterdamie wzmocni długotrwałe więzi pomiędzy Ottawą a Holandią i sprawi, że Assent stanie się prawdziwą siłą w modernizacji globalnych łańcuchów dostaw.

Assent ma również przyjemność ogłosić, że Patrick Klaver został Dyrektorem Zarządzającym europejskich oddziałów firmy. Patrick ma ponad 20-letnie doświadczenie w pracy w globalnych organizacjach z europejskiego sektora technologicznego, a wcześniej pełnił funkcję Dyrektora Zarządzającego w SAP Concur.

Obecność w Azji oznacza solidne wsparcie dla dostawców

Lokalizacja w Penang wzmacnia zaangażowanie firmy Assent we wspieranie i angażowanie klientów i dostawców w regionie. Firma rozszerzy swoje wielojęzyczne wsparcie, aby zwiększyć zaangażowanie i umożliwić klientom usprawnienie komunikacji między firmami i ich dostawcami.

Assent zapewnia firmom najbardziej solidne rozwiązanie do zarządzania danymi w łańcuchu dostaw, pomagając im utrzymać korzystne warunki biznesowe dla ich produktów i marek. Aby dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z nami już dziś.