Assent otrzymał miano jednej z najszybciej rozwijających się firm w Ottawie

image

Firma Assent Compliance została uznana za jedną z najszybciej rozwijających się firm w Ottawie w 2018 roku przez Ottawa Business Journal (OBJ) oraz Ottawską Izbę Handlową.

Dzięki 280-procentowemu wzrostowi w ciągu trzech lat, Assent zajął dziewiąte miejsce na corocznej liście rozwijających się firm ottawskich. Firma Assent osiągnęła 100-procentowy wzrost z roku na rok, ponieważ coraz więcej firm z listy Fortune 1000 docenia wartość rozwiązania SaaS firmy Assent Compliance.

Platforma Assent do zarządzania danymi w łańcuchu dostaw wykorzystuje zautomatyzowaną współpracę z dostawcami i logiczną walidację danych, aby zapewnić użyteczny wgląd w informacje dotyczące zgodności produktów, społecznej odpowiedzialności biznesu i ryzyka dostawców.

Assent został opisany w wydaniu OBJ z 7 maja, w którym zamieszczono wywiad z dyrektorem generalnym Andrew Waitmanem.

"Firmy na wczesnym etapie rozwoju często pracują przez długi czas, budując wspaniały zespół, firmę, kulturę i listę klientów, a ich świadomość regionalna jest niewielka. Każdy nowy członek tego rosnącego zespołu dostrzega swoje szczęście, wiedząc, że dołączył do naprawdę wyjątkowej i rzadkiej firmy" - powiedział Waitman. "Wtedy pojawia się ważne wyróżnienie - takie jak lista najszybciej rozwijających się firm - i wszystko staje się jasne: Assent to wyjątkowe miejsce, z wyjątkowymi ludźmi."

W tym roku firma Assent była już kilkakrotnie wyróżniana jako silnie działająca na rzecz społeczności biznesowej Ottawy. W marcu Assent otrzymał nagrodę Employer Excellence Award przyznawaną przez Hire Immigrants Ottawa. Dwa tygodnie temu, Wiceprezes Assent ds. marketingu, Laura Sweet, została uznana za jedną z 40 Under 40 w Ottawie przez OBJ i Ottawską Izbę Handlową.

"Doceniamy publiczne uznanie dla tego, o czym my, wewnątrz firmy, wiemy od lat" - powiedział Waitman. "Dziękujemy OBJ i Ottawskiej Izbie Handlowej".

Assent wciąż się rozwija. Aby dowiedzieć się o możliwościach kariery w jednej z najszybciej rozwijających się firm w Ottawie, odwiedź stronę kariera.