Assent Compliance zdobywa nagrodę Employer Excellence Award

image

Firma Assent Compliance została dziś rano wyróżniona nagrodą Employer Excellence Award przyznawaną przez Hire Immigrants Ottawa.

Nagrody 2018 Employer Excellence Awards zostały wręczone podczas szczytu Employer Council of Champions w National Arts Centre w Ottawie, ON, firmom, które rekrutują pracowników-imigrantów, zachęcają do osiągania sukcesów i promują różnorodność w miejscu pracy. Assent z dumą odebrał nagrodę obok innych najlepszych ottawskich pracodawców: RealDecoy, RBC Royal Bank i Shopify.

"W ciągu ostatnich dziewięciu lat, pełniąc funkcję dyrektora generalnego w Ottawie, miałem zaszczyt i okazję rekrutować wiele osób, które dopiero co przybyły do Kanady i zdobywały swoje pierwsze kanadyjskie doświadczenie zawodowe", powiedział dyrektor generalny Assent, Andrew Waitman. "Z mojego doświadczenia wynika, że oni, podobnie jak wszyscy fantastyczni pracownicy, są niezwykle utalentowani, zmotywowani i doceniają możliwość zdobycia znaczących stanowisk i przyczynienia się do sukcesu naszej firmy. Wielu z zatrudnionych przez nas pracowników szybko awansowało i awansuje na swoich stanowiskach dzięki swojemu zaangażowaniu, zdolnościom i współpracy w zespole."

Assent rekrutuje wykwalifikowanych imigrantów, którzy są już w Kanadzie lub przyjadą w najbliższej przyszłości, poprzez kilka lokalnych organizacji i program poleceń pracowników Assent. Jako firma o zasięgu globalnym, zatrudnianie wykwalifikowanych, dwujęzycznych lub wielojęzycznych imigrantów jest integralną częścią sukcesu Assentu.

Różnorodność jest celebrowana w miejscu pracy poprzez uroczystości kulturowe, takie jak Diwali i Chiński Nowy Rok. W siedzibie Assent w Ottawie otwarto niedawno pokój ciszy, otwarty dla każdego pracownika, ale przystosowany do modlitwy, aby zaspokoić potrzeby wszystkich pracowników.

"Różnorodność kulturowa to nie tylko cel" - powiedział Waitman. "To oczekiwanie na normalną, bogatą i oczekiwaną przyszłość".

Na zdjęciu dyrektor generalny Assent Andrew Waitman (po lewej) po odebraniu nagrody 2018 Employer Excellence Award przyznawanej przez Assent. Wideo dzięki uprzejmości Hire Immigrants Ottawa.