Trzech ekspertów ds. regulacji i zgodności firmy Assent zostało uznanych za zaangażowanie w IPC-1754

image

Trzech członków zespołu regulacyjnego Assent Compliance zostało wyróżnionych przez Association Connecting Electronics Industries (IPC) podczas ceremonii wręczenia nagród, która odbyła się 26 lutego podczas IPC APEX Expo 2018 w San Diego w Kalifornii.

Podczas uroczystej ceremonii wręczenia nagród uhonorowano wkład grupy roboczej 2-18k Materials and Substances Declaration for the Aerospace, Defense, Heavy Equipment and Other Industries, która została utworzona trzy lata temu w celu opracowania standardu IPC-1754.


Aby dowiedzieć się więcej o standardzie IPC-1754, przeczytaj nasz artykuł.


Eksperci Assent Compliance James Calder (na zdjęciu u góry po prawej), Valerie Kuntz (na zdjęciu u góry po lewej) i Raj Takhar zostali wyróżnieni.

Raj otrzymał specjalną nagrodę za przywództwo w opracowywaniu standardu IPC-1754. Raj jest ekspertem ds. zarządzania materiałami i raportowania chemicznego (Europa) w firmie Assent.

James i Valerie otrzymali nagrody Distinguished Committee Service Award. Nagroda ta jest przyznawana członkom komisji IPC, którzy wnieśli wyjątkowy wkład w określony standard lub program IPC.

James jest wiceprezesem firmy Assent ds. zgodności i programów regulacyjnych i ma ponad 12-letnie doświadczenie w zakresie zgodności.

Valerie jest ekspertem ds. zarządzania materiałami w firmie Assent i specjalizuje się w procesach wdrażania ograniczeń dotyczących substancji niebezpiecznych (RoHS) oraz rejestracji, oceny, autoryzacji i ograniczeń w zakresie chemikaliów (REACH). Została również wyróżniona podczas ceremonii wręczenia nagród za pracę nad standardem IPC-1753.

Raj, James i Valerie dołączyli do innych przewodniczących i członków komitetu IPC-1754, którzy w ciągu ostatnich trzech lat poświęcili znaczną ilość czasu na opracowanie standardu.

Współprzewodniczący komitetu Walter Jager, Rick Shanks i Jean-Pierre Theret zostali również wyróżnieni podczas ceremonii wręczenia nagród za kierowanie komitetem.

Assent Compliance posiada silny zespół ekspertów ds. regulacji i zgodności. Dowiedz się więcej o naszym zróżnicowanym zespole tutaj. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami już dziś.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej od Jamesa, Valerie i współprzewodniczącego komisji Waltera Jagera, zarejestruj się na The Standards Symposium: IPC-1754, jednodniowej konferencji edukacyjnej, która odbędzie się 24 maja.

Zdjęcie dzięki uprzejmości Association Connecting Electronics Industries (IPC).