Oglądaj: Sarah Sajedi opowiada o wizji stojącej za zarządzaniem środowiskiem w ERA

image

Dzisiaj świętujemy fakt, że Sarah Sajedi została finalistką 2012 RBC Canadian Women Entrepreneur Awards w kategorii Zrównoważonego Rozwoju, dzieląc się tym wywiadem wideo, który Sarah nakręciła na potrzeby tego wydarzenia.

Sarah była finalistką z całego regionu Kanady Wschodniej, zdobywając to miejsce dzięki swojemu przywództwu i doświadczeniu w pomaganiu producentom w całej Ameryce Północnej w redukcji ich emisji, zarządzaniu ich śladem środowiskowym i poprawie ich zrównoważonego rozwoju korporacyjnego.

"Czujesz dumę, kiedy rozmawiasz z tak wieloma różnymi branżami i czujesz, że możesz poradzić sobie ze wszystkim, co ci rzucą... w moim słowniku nie ma 'nie'".

W filmie Sarah opisuje swoją pasję do opracowywania najbardziej nowatorskich narzędzi zrównoważonego rozwoju oraz to, w jaki sposób ERA Environmental Management Solutions wprowadziła zmiany dla ogromnej liczby branż i producentów. Jej determinacja sprawiła, że oprogramowanie do zarządzania środowiskiem firmy ERA stało się liderem w branży motoryzacyjnej, zdobywając takich międzynarodowych klientów jak Volkswagen, Toyota i BMW.

"Ochrona środowiska polega na dzieleniu się... [my] wszyscy mamy ten sam cel, jakim jest redukcja i recykling oraz lepsze zrównoważone oddziaływanie na środowisko. To, co robimy, pomaga w tym dzieleniu się... nie tylko sprzedajemy oprogramowanie, ale dzielimy się naszą pasją w doprowadzaniu [klientów] do celu, jakim jest ochrona środowiska."

Sarah mówi o tym, jak korporacyjne programy zrównoważonego rozwoju są wzmacniane przez dzielenie się, współpracę i komunikację, które są przewodnimi zasadami firmy ERA. ERA jest liderem we współpracy z głównymi producentami i ich łańcuchami dostaw, aby w łatwy i poufny sposób dzielić się danymi, dzięki czemu producenci OEM mogą rozliczać się ze swojego całkowitego śladu środowiskowego i tworzyć punkty odniesienia dla zrównoważonego rozwoju z innymi firmami. Pomaga to całemu łańcuchowi dostaw zmniejszyć ilość odpadów i emisji do atmosfery, a także umożliwia kanadyjskim i amerykańskim producentom wytwarzanie lepszych produktów.

"Nigdy nie przestawaj się uczyć. Nigdy nie myśl, że wiesz już wszystko".

Więc gratulacje dla Sary od wszystkich tutaj w zespole ERA! Jesteśmy bardzo dumni, że mogliśmy z Tobą współpracować przy tworzeniu firmy, która robi prawdziwą różnicę.

ERA pragnie również pogratulować wszystkim finalistkom i zwyciężczyniom konkursu RBC Canadian Women Entrepreneur Awards 2022. Twój wkład w rozwój kanadyjskich firm jest zdumiewający.

Gratulujemy Sarah!