Lista Narwali 2019 podkreśla drogę Assenta do zostania kanadyjskim jednorożcem

image

Centrum Oddziaływania Uniwersytetu Torontońskiego ogłosiło Lista Narwali 2019i Assent Compliance znalazła się na niej jako kanadyjska firma, która prawdopodobnie osiągnie 1 miliard dolarów przychodu.

Ogłoszenie to następuje kilka miesięcy po tym, jak firma Assent otrzymała ponad 100 milionów dolarów amerykańskich od Warburg Pincus w ramach rundy finansowania serii C.

W oparciu o publicznie dostępne informacje, lista Narwhal List podnosi profil kanadyjskich firm, które mają największe szanse stać się "jednorożcami", z przewidywaną roczną trajektorią przychodów powyżej 1 miliarda dolarów.

Kwalifikacja do listy firm, które mogą osiągnąć ten status, jest określana na podstawie wielu czynników, w tym szybkości inwestycyjnej i finansowej. W ostatnich latach firmy technologiczne coraz częściej pojawiały się na liście, a dodanie Assent kontynuuje ten trend.

Assent, jedna z 17 nowych firm, które znalazły się na liście, została wyróżniona ze względu na wzrost przychodów w ujęciu rocznym, który od 2015 roku wyniósł prawie 100 procent.

Jako światowy lider w dziedzinie zarządzania danymi w łańcuchu dostaw, Assent dostarcza rozwiązania SaaS dla przedsiębiorstw, które pomagają firmom uprościć łańcuch dostaw. Dzięki połączeniu najnowocześniejszych technologii i rozległego doświadczenia w zakresie łańcucha dostaw, rozwiązania Assent zarządzają danymi stron trzecich w celu ochrony marek korporacyjnych, zwiększenia dostępności na rynku oraz zmniejszenia ryzyka operacyjnego i finansowego. Strona Platforma Assent Compliance automatyzuje zarządzanie danymi w łańcuchu dostaw, zwiększając przejrzystość łańcucha dostaw i pomagając firmom reagować na znaczną ilość danych oraz wymagania regulacyjne, z którymi się stykają.

Aby uzyskać więcej informacji na temat Assent Compliance, skontaktuj się z naszymi ekspertami już dziś.