Starszy Dyrektor ds. Zaangażowania Rynku Produktów w firmie Assent otrzymuje nagrodę "Czterdziestolatka".

image

Krystal Cameron, starszy dyrektor ds. zaangażowania na rynku produktów w Assent Compliance, została laureatką nagrody Ottawa Chamber of Commerce and Ottawa Business Journal (OBJ) Forty Under 40 for 2019.

Te coroczne nagrody wyróżniają najlepszych i najzdolniejszych młodych liderów biznesu w mieście, którzy zostaną oficjalnie przedstawieni podczas uroczystej gali w czerwcu.

"Jestem zaszczycona, że mogę stanąć obok tak wybitnej grupy liderów biznesu w Ottawie jako jedna z tegorocznych laureatów nagrody Forty Under 40" - powiedziała Krystal. "To naprawdę wielka pokora być częścią tej różnorodnej grupy wybitnych profesjonalistów w regionie stolicy. Nagroda ta jest również wyrazem uznania dla wszystkich oddanych, ciężko pracujących ludzi, z którymi pracuję i od których uczę się w Assent."

Na 40 miejsc na prestiżowej liście wpłynęło ponad 160 zgłoszeń, według Ottawa Business Journal.

"Talent w klasie Forty Under 40 reprezentuje teraźniejszość i przyszłość społeczności biznesowej Ottawy," powiedział Ian Faris, prezes i dyrektor generalny Ottawa Board of Trade, w oświadczeniu. "Ci młodzi liderzy biznesu reprezentują pionierskie i wizjonerskie myślenie, które wygeneruje ogromny wzrost gospodarczy w naszej społeczności i sprawi, że region ten stanie się centrum przyciągania talentów i innowacji w Kanadzie."

Krystal dołączyła do Assent Compliance w 2011 roku jako Kierownik ds. Od tego czasu jej zaangażowanie koncentrowało się na pomocy w budowaniu zespołów ds. zarządzania sukcesem klienta, zarządzania programami i wdrażania, a także rozwoju dedykowanego programu szkoleniowego Customer Success. Krystal szybko awansowała na stanowisko Starszego Dyrektora ds. Zaangażowania Rynku Produktów, gdzie stworzyła pierwszy w firmie Assent zespół ds. Zaangażowania Rynku Produktów oraz przejęła odpowiedzialność za Zaangażowanie Rynku Produktów, Komunikację Produktową i Operacje Produktowe.

Laureaci nagrody Forty Under 40 są wybierani na podstawie osiągnięć zawodowych i zaangażowania społecznego. Krystal poświęciła swój czas na trenowanie hokeja dla chłopców, a także na opiekę nad psami w Hopeful Hearts oraz wolontariat w Habitat for Humanity i Sexual Assault Center of Edmonton.

"Ciężka praca, zapał i wybitne zdolności przywódcze Krystal miały ogromne znaczenie dla rozwoju zespołu Customer Success, a obecnie zespołu Product Market Engagement w firmie Assent" - powiedział wiceprezes ds. marketingu firmy Assent. Marketing Assent. "To wyróżnienie za jej osiągnięcia zawodowe i zaangażowanie społeczne jest w pełni zasłużone. Jest ona wspaniałym przykładem ogromnego talentu i przywództwa, które zbudowaliśmy w Assent."

Współzałożyciele firmy Assent Compliance, Jonathan Hughes i Matt Whitteker, a także Wiceprezes Assent ds.